Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej
Kalendarz imprez


Kalendarz imprez


imprezy@radiogdansk.pl

Piotruś Pan w 3 D!

Data: Środa, 31 Maja 2017, godz. 11:00
trwa do: 18.10, Środa
Miejsce: Teatr Muzyczny im.Danuty Baduszkowej w Gdyni
Adres: Gdynia, Plac Grunwaldzki 1
Bilety:

60 - 160 zł

Libretto musicalu zostało specjalnie przygotowane przez Jeremiego Przyborę, wybitnego polskiego satyryka, mistrza słowa, współtwórcę „Kabaretu Starszych Panów”. Autorem muzyki jest Janusz Stokłosa, kompozytor, autor muzyki do wielu filmów i spektakli teatralnych. Reżyserem spektaklu jest Janusz Józefowicz, aktor, reżyser i choreograf, dyrektor teatru Studio Buffo, pomysłodawca i reżyser musicalu „Metro”.

„Piotruś Pan” jest spektaklem familijnym, wprowadzi widzów w magiczny świat baśni i ekscytujących wydarzeń, które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii 3D będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Widzowie będą uczestnikami jedynej w swoim rodzaju zabawy łączącej świat dziecięcej wyobraźni z niesamowitymi możliwościami współczesnej techniki. W tej wielkiej przygodzie, zmierzymy się ze złowrogimi piratami, ogrzejemy się w kręgu indiańskich ognisk i odkryjemy nowe lądy.

 

 

Teatr Muzyczny w Gdyni ma kolejny murowany hit. "Piotruś Pan" w trójwymiarze to imponujące widowisko, jakiego Trójmiasto jeszcze nie widziało.
(wyborcza.pl)

 

Czas trwania: 2h 20 min (jedna przerwa)

Preferencje wiekowe: 7+

Radio Gdańsk © 2017