Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej
Kalendarz imprez


Kalendarz imprez


imprezy@radiogdansk.pl

Koncert Karnawałowy : Kubańska salsa symfonicznie

Data: Piątek, 20 Stycznia 2017, godz. 19:00
Miejsce: Polska Filharmonia Sinfonia Baltica
Adres: Słupsk, Jana Pawła II 3
Bilety:

40 - 45 zł

Zapraszamy na pełen emocji program muzyki kubańskiej w aranżacji na polsko-kubański skład zespołu Jose Torres & Havana Dreams oraz orkiestrę symfoniczną. Projekt ten, jak dotąd wszędzie spotykał się z owacyjnym przyjęciem publiczności.

 

Formacja znanego perkusisty Jose Torresa, Kubańczyka od lat mieszkającego w Polsce, zaprezentuje zróżnicowany program artystyczny – zarówno radosny i energetyczny, jak i nostalgiczny, oddający klimat ulic Havany.

 

Jose w umiejętny sposób wprowadza w tematykę utworów i wchodzi w interakcję z uczestnikami koncertu. W składzie grupy odnajdziemy polskich muzyków, Kubańczyków zamieszkałych w Polsce oraz  gości z Kuby. Wszyscy wystąpią z naszą orkiestrą pod batutą Bohdana Jarmołowicza. Aranżacji wszystkich utworów na skład symfoniczny dokonał Filip Torres, syn Jose.

 

 

Skład zespołu:

 

Jose Torres – gitara TRES, ocal, Filip Torres – kontrabas elektryczny, Juan Carlos Hechavarria Leon – instrumenty perkusyjne, ocal, Miguel Fonseca – piano, Jakub Klepczyński – puzon, Luis Nubiola – saksofon, Emilio Padron – gitara, Reinier Calderin – instrumenty perkusyjne.

 

 

www.filharmonia.sinfoniabaltica.pl

Radio Gdańsk © 2017