Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej
Kalendarz imprez


Kalendarz imprez


imprezy@radiogdansk.pl

Siatkówka mężczyzn : LOTOS Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom

Data: Niedziela, 26 Lutego 2017, godz. 14:30
Miejsce: Ergo Arena
Adres: Gdańsk, Plac Dwóch Miast 1
Bilety:

10 - 30 zł

Kolejnym rywalem LOTOSU Trefla będzie ekipa Cerradu Czarnych Radom, a więc zespół, który przez większą część sezonu sąsiadował z gdańszczanami w ligowej tabeli.

 

Kapitanem drużyny gości jest były gracz żółto-czarnych, Wojciech Żaliński, a wraz z nim na parkiecie zaprezentują się m.in. reprezentanci USA – David Smith i Justin Duff, Słowak Emanuel Kohut, czy gracze, którzy mogą być przyszłością reprezentacji Polski – Bartłomiej Bołądź, Michał Kędzierski czy Tomasz Fornal.

 

Czy podopieczni Andrei Anastasiego zrewanżują się radomianom za porażkę w pierwszej rundzie? Kolejnym rywalem LOTOSU Trefla będzie ekipa Cerradu Czarnych Radom, a więc zespół, który przez większą część sezonu sąsiadował z gdańszczanami w ligowej tabeli. Kapitanem drużyny gości jest były gracz żółto-czarnych, Wojciech Żaliński, a wraz z nim na parkiecie zaprezentują się m.in. reprezentanci USA – David Smith i Justin Duff, Słowak Emanuel Kohut, czy gracze, którzy mogą być przyszłością reprezentacji Polski – Bartłomiej Bołądź, Michał Kędzierski czy Tomasz Fornal. Czy podopieczni Andrei Anastasiego zrewanżują się radomianom za porażkę w pierwszej rundzie?

 

Radio Gdańsk © 2017