Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej
Kalendarz imprez


Kalendarz imprez


imprezy@radiogdansk.pl
PATRONAT

Świętujmy razem urodziny Kazimierza Deyny

Data: Niedziela, 21 Maja 2017,
Miejsce: Stadion im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim
Adres: Starogard Gdański, Olimpijczyków Starogardzkich 1
Bilety:

1 zł

Wielkie święto piłki nożnej „Deyna 70 z Lotosem i Energą” oraz muzyczne disco party czekają już niebawem  mieszkańców Starogardu i okolic.  21 maja prezydent  Janusz Stankowiak zaprasza wszystkich do Starogardu na urodzinową imprezę Pana Kazimierza.

Towarzyski mecz piłki nożnej oraz koncert gwiazd disco polo, to tylko kilka z atrakcji przygotowanych z okazji 70. rocznicy urodziny legendy piłki nożnej.

 

 

Rada Miasta uchwaliła rok 2017 rokiem Kazimierza Deyny. Z tej okazji miasto przygotowało dla mieszkańców wiele atrakcji zarówno sportowych jak i kulturalno-rozrywkowych. Mają one przypomnieć sylwetkę znakomitego piłkarza - legendę polskiego futbolu. Najważniejsza z nich odbędzie się w niedzielę, 21 maja 2017 roku.

 

Towarzyski mecz piłki nożnej Team Deyna 70 vs. dziennikarze i gwiazdy TVP

Punktualnie o godz.16.00 na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny rozpocznie się towarzyski mecz piłki nożnej. Drużyna Deyny zmierzy się z drużyną pracowników, dziennikarzy i gwiazd TVP.

W składzie Team Deyna 70 pojawią się członkowie Klubu Wybitnego Reprezentanta, czyli: Jacek Krzynówek (96 występów w reprezentacji Polski), Maciej Żurawski (72), Piotr Świerczewski (70), Tomasz Kłos (69), a także inni byli reprezentanci (Radosław Michalski – 28, Maciej Szczęsny – 7, Grzegorz Lewandowski – 5 i jedyny starogardzianin w tym gronie Marek Ługowski – 2). Na murawę wbiegną też  piłkarze występujący niegdyś na boiskach ekstraklasy (Bogusław Lizak, Zenon Małek) oraz wychowankowie Wierzycy m.in. Jerzy Siora, czy Arkadiusz Glaza.

Z kolei w  drużynie TVP zobaczymy m.in. Rafała i Marcina Mroczków i szefa programu TVP Sport Marka Szkolnikowskiego.  

Mecz poprowadzi uznany w Polsce sędzia i arbiter międzynarodowy Michał Listkiewicz, który sędziował mecze na Mistrzostwach Europy, Igrzyskach Olimpijskich i Mistrzostwach Świata. Łącznie był arbitrem w 150 meczach międzynarodowych.

 

Podczas sportowych zmagań będzie można zdobyć autografy znanych w świecie piłkarskim osobowości i to nie tylko piłkarzy, ale również zaproszonych gości m.in. Orłów Górskiego, czy sprawozdawcy sportowego Dariusza Szpakowskiego.

 

Urodzinowe party przy Agro

Zaraz po meczu prezydent miasta zaprasza wszystkich na wielki koncert najjaśniejszych gwiazd muzyki disco polo. Na scenie wystąpią prawdziwi giganci stylu  - Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Power Play, Mig i Classic. Koncert poprowadzi  Maciej Smoliński, a relację z imprezy pokarze Polo TV!

 

Muzyczne disco party z największymi gwiazdami disco polo wystartuje o godz. 18.00 na placu przed Halą Miejską im. Gerarda Podolskiego przy ul. Hallera. Publiczność przywita sam król gatunku -  Zenek Martyniuk, który rozgrzewać będzie do tańca takimi hitami jak : "Przekorny los", "Czekam na Ciebie", "Przez Twe oczy zielone", "Prawdziwa miłość to Ty", "Kochana wierzę w miłość".

Oprócz grupy Akcent wystąpią również chłopaki z Power Play, zwariowana ekipa MIG oraz Classic.

Nie możecie tego przegapić. Mamy nadzieję, że kociewscy fani disco polo zgotują gwiazdom iście królewskie przyjęcie.

Koszt biletu to jedynie 1 zł!  Każdy, kto wcześniej nie kupi biletu w biurze OSIR, będzie mógł go nabyć w kasie przed meczem lub w specjalnych punktach sprzedaży tuż przed koncertem.

 

Program imprezy
 

godz. 16.00 -17.30 - towarzyski mecz piłki nożnej " Deyna Team" vs. TVP
godz. 18.00 - 23.00 - Koncert zespołów disco polo


17.30 – 18.15 - Koncert Zespołu 2+2
18.30 - 19.15 - Koncert zespołu Akcent
19.30 - 20.15 - Koncert zespołu Mig
20.30 - 21.15 - Koncert zespołu Classic

21.30 - 22.15 - Koncert zespołu Power Play

Tytularnym sponsorem wydarzenia są: Grupa Lotos S.A. , Grupa Energa S.A. i Strabag


 

Radio Gdańsk © 2017