Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej
Kalendarz imprez


Kalendarz imprez


imprezy@radiogdansk.pl
PATRONAT

Muzyczny świat Disney a

Data: Sobota, 22 Kwietnia 2017, godz. 14:00
Miejsce: Sala Koncertowa Zarządu Portu Gdynia
Adres: Gdynia, Rotterdamska 9
Bilety:

40 zł

organizator: Prestige Concerts

Niezwykłe widowisko edukacyjno - muzyczne, które zabierze dorosłych w podróż do czasów beztroskiej radości, a przed dziećmi odkryje niezwykły świat ponadczasowych bajek (nie tylko Disney’a) i magicznych instrumentów.

 

Najmłodsi otrzymają zatem możliwość podróży w czasie i odwiedzenia muzycznej wioski Smerfów, osady Gumisów, doliny Muminków, świata Toy Story, wycieczki po Stumilowym Lesie z Kubusiem Puchatkiem, spotkania z szalonymi Flinstonami, uroczym Shrekiem i Królem Lwem.

Chłopców z pewnością zainteresuje szalona jazda z Zygzakiem McQuin’em czy nieustraszony Ralph Demolka, a dziewczynki spotkanie z księżniczką Elsą, Vaianą czy piękną Pocahontas.

 

Na koniec wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli na pewno „powyginają śmiało ciało” z Królem Julianem i postaciami z Madagaskaru.

 

Ale na tym nie koniec atrakcji. Ponieważ to widowisko, to muzyka na żywo, w wykonaniu orkiestry symfonicznej, muzycy będą mieli możliwość wprowadzenia maluchów w fascynujący świat instrumentów muzycznych – nie tylko poznają one ich brzmienie, ale i budowę. Przekonają się, że muzyka ma w sobie ogromną moc kreatywną, rozwija wyobraźnię, wyostrza wrażliwość i pozwala wyrazić to, co w duszy gra.

 

Obok orkiestry symfonicznej, na scenie wystąpią utalentowani soliści, znani między innymi z takich programów jak The Voice of Poland, Bitwa na głosy czy Mam talent.


Dwa koncerty - o 14:00 i 16:30

 

Radio Gdańsk © 2017