Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej
Kalendarz imprez


Kalendarz imprez


imprezy@radiogdansk.pl

Kiev Office

Data: Piątek, 19 Maja 2017,
Miejsce: Klub B90
Adres: Gdańsk, Doki 1
Bilety:

20 - 25 zł

Kiev Office to grupa z morza i marzeń, założona w 2007 roku w Gdyni przez Michała Miegonia. Od dziesięciu lat nieprzerwanie dostarcza głośnych melodii i abstrakcyjnych tekstów o mocnym i wyjątkowym rytmicznym fundamencie.

Trio ma za sobą ponad 170 koncertów w kraju i zagranicą – między innymi festiwale : Heineken Open’er Festival, Jarocin, MusikDirekt Fest w Szwedzkim Kalmar.

 

Na najnowszym, piątym albumie grupy zatytułowanym „Modernistyczny Horror”, Kiev Office eksplorują tematykę życia w architektonicznej pułapce modernizmu oraz kontrowersje związane z trendami żywieniowymi. Wszystko w iście Sonic Youth’owej oprawie muzycznej, serwowane razem z bałtyckimi glonami.

 

Co kryje za wymuskanymi fasadami budynków? Co znaleźć można skręcając z utartych turystycznych szlaków, wymykając się ze zorganizowanej wycieczki? Album „Modernistyczny Horror” zabiera słuchacza w podróż w takie właśnie niezbadane zakamarki. Przez krzaki, nadmorskie bunkry, podziemne korytarze i rzadko odwiedzane enklawy pierwotnych gdynian i kaszubów – docieramy do samego jądra ciemności. Do wnętrza miasta.

 

 

Michał Miegoń – Wokal, Gitara
Joanna Kucharska – Wokal, Bass
Krzysztof Wroński – Perkusja

 

 

www.b90.pl

Radio Gdańsk © 2017