Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej
O nas
Znamy się już nie tylko ze słyszenia. To my, pracownicy Radia Gdańsk [ZDJĘCIA] Fot. Radio Gdańsk/Anna Moczydłowska
  • Wtorek,

    29 grudnia 2015

    18:49

Znamy się już nie tylko ze słyszenia. To my, pracownicy Radia Gdańsk [ZDJĘCIA]

Radio Gdańsk to przede wszystkim ludzie, którzy je tworzą. Chcecie nas poznać? Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po redakcji.

Lech Parell - prezes i redaktor naczelny

preeeeNajważniejszą osobą w rozgłośni jest szef, który trzyma nad wszystkim pieczę. Lech Parell jest dziennikarzem z doświadczeniem w mediach elektronicznych i prasie. Kieruje Radiem Gdańsk od ponad 4 lat.

Ewa Kacprzak - Biuro Zarządu RG

nnnnnnnDostępu do prezesa broni pani Ewa. Do jej zadań należy koordynowanie działań zarządu Radia Gdańsk. Jeśli napiszecie maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , wiecie już do czyjej skrzynki trafi.

Stanisław Szawarski - wartownik

ochroniarzPierwszą osobą, którą spotkacie po wejściu do radia jest pracownik ochrony. Zawsze pomocny, ale i czujny. Dzięki niemu czujemy się bezpieczni. Robiąc zdjęcia spotkaliśmy pana Stanisława, jednego z najdłużej pracujących w radiu.

Kasia Hirsz - recepcjonistka

DSC 6112

Każdy kto przejdzie przez nasze drzwi, spotka także Kasię. Zawsze uśmiechnięta, wita gości przy wejściu i wprowadza do redakcji.

EKIPA Z MIKROFONEM W DŁONI

W naszej redakcji pracują prezenterzy, których najczęściej możecie usłyszeć na antenie oraz reporterzy, którzy w terenie zbierają najświeższe informacje. Pierwsze piętro budynku radia należy głównie do dziennikarzy, pracujących w radiowym newsroomie. Znacie ich głosy, teraz możecie sprawdzić jak wyglądają.

Jacek Naliwajek - dziennikarz/sekretarz redakcji

DSC 5347Dziennikarz zajmujący się polityką i ekonomią. Prowadzi program Ludzie i Pieniądze oraz Komentarze w Radiu Gdańsk. Przeprowadza też wywiady polityczne.

Wojciech Jankowski - kierownik Redakcji Informacji

jannnnnnSzef reporterów dbający, aby słuchacze Radia Gdańsk byli najlepiej poinformowani. Kieruje grupą kilkunastu reporterów i wydawców wiadomości. 

Agnieszka Michajłow - autorka wywiadu politycznego Rozmowa Kontrolowana

aggggggNależy do najlepszych dziennikarzy politycznych w Polsce. Przeprowadziła wywiady ze wszystkimi najważniejszymi politykami. Nie odmówili jej m. in. prezydenci Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski, Lech Kaczyński, Bronisław Komorowski i Andrzej Duda.

Włodek Raszkiewicz (po prawej) - dziennikarz

raszAutor programu Kawałek świata i herbata, w którym rozmawia z ciekawymi i pozytywnie "zakręconymi" ludźmi. Od ponad dwudziestu lat relacjonuje też wydarzenia z oliwskiego ogrodu zoologicznego.

Robert Silski - wydawca serwisów informacyjnych

robbbbbSilny, męski głos serwisów informacyjnych Radia Gdańsk.

Anna Rębas (pierwsza z prawej) - reporterka/dokumentalistka

rebasZajmuje się przygotowywaniem dokumentów morskich i reportaży. Wrażliwa na ludzką krzywdę, często podejmuje tematy interwencyjne.

Mariusz Hawryszczuk - sprawozdawca sportowy

maaaaaaaJest kibicem i jednocześnie dziennikarzem sportowym. Przygotowuje wiadomości i relacjonuje wydarzenia sportowe.

Włodek Machnikowski i Wojtek Luściński - dziennikarze sportowi

sportObaj są fanami sportu. Włodek w zawodzie od ponad 20 lat, Wojtek dopiero zaczyna. Korzyści z tej współpracy można usłyszeć na antenie.

Sebastian Kwiatkowski - reporter/prezenter Autopilota

tttttttttNajbardziej mobilny reporter Radia Gdańsk. Codziennie jest w kontakcie z naszymi słuchaczami, którzy nadsyłają informacje drogowe do Autopilota.

Magda Szpiner - prezenterka

maggggggJeden z najlepszych w Polsce "budzików" według rankingu miesięcznika Press. Codziennie rano stawia na nogi słuchaczy, towarzyszy im przy śniadaniu i w czasie dojazdów do pracy.

Beata Gwoździewicz - wydawca wiadomości

beeeeeeNadzoruje pracę serwisu informacyjnego i reporterów Radia Gdańsk. Prawa ręka szefa.

Magda Manasterska - reporterka

magdaMożna ją spotkać głównie w Gdyni, ale służbowo zagląda też do innych miejscowości. Prowadzi audycję Mamy w mieście, w której rozmawia z rodzicami o wychowywaniu dzieci.

Ewelina Potocka - reporterka

ewelina

Czujna i wszechstronna reporterka. Najczęściej przebywa w terenie, skąd przynosi najświeższe newsy. Prowadzi także Autopilota Radia Gdańsk. Na zdjęciu w czasie wywiadu z Georgijsem Osokinsem, łotewskim muzykiem.

Maciek Bąk - reporter

baaaakEnergiczny reporter Radia Gdańsk o szerokich zainteresowaniach. Zna się na kuchni, przygotowuje informacje dotyczące stylu życia. Możecie go usłyszeć też w Autopilocie RG.

Magda Świerczyńska Dolot - reportażystka/dokumentalistka

magda2Autorka reportaży i audycji o działalności organizacji pozarządowych. Współprowadzi też audycję o wychowywaniu dzieci Mamy w mieście.

Dagmara Szajda - wydawca serwisów informacyjnych

szzzzzzzzzzDziennikarka o ciepłym głosie, prezentująca serwisy informacyjne Radia Gdańsk. Redakcyjny ekspert od ortografii i poprawnej wymowy. Jest też logopedą.

Hanna Wilczyńska-Toczko - dziennikarka/reportażystka

haaaaaJedna z najlepszych w Polsce reportażystek. Wielokrotnie nagradzana w konkursach. Interesuje się psychologią i dlatego w Radiu Gdańsk prowadzi Nocne Rozmowy. Zaprasza do nich specjalistów, pomagających słuchaczom rozwiązywać problemy.

Grzegorz Armatowski - reporter

arrrrrNajlepiej poinformowany reporter Radia Gdańsk. Jako pierwszy wie zawsze o zdarzeniach kryminalnych na Pomorzu.

Iwona Borawska - dziennikarka

borrrrrEkspertka od kultury wysokiej. Jej gośćmi są pisarze, aktorzy i animatorzy kultury. Autorka Salonu Artystycznego Radia Gdańsk.

Tomasz Olszewski - prezenter

RRRRRRRRRRRRRRRRRRROprócz dziennikarstwa, zajmuje się muzyką. Jest kompozytorem i autorem tekstów. Ma na swoim koncie kilka płyt. Słuchacze cenią go za ciętą ripostę.

Iwona Wysocka - dziennikarka

iwwwAutorka audycji ekonomicznej Ludzie i Pieniądze. Do studia zaprasza przedstawicieli biznesu i świata gospodarczego. Można ją także usłyszeć w wiadomościach Radia Gdańsk.

Joanna Stankiewicz - reporterka

fffffffffffZajmuje się lokalną polityką i ochroną zdrowia. Zawsze dobrze poinformowana, jest ceniona za rzetelność dziennikarską.

Beata Szewczyk - prezenterka

beaaaa

Dziennikarka o ciepłym głosie i dużym doświadczeniu. W swoich audycjach gości obcokrajowców, blogerów, podróżników. Słowem ludzi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia.

Kamil Wicik - dziennikarz muzyczny

uuuuuuAutor audycji muzycznych, m.in. promujących młode, polskie zespoły. Organizuje w Radiu Gdańsk koncerty na żywo. Jest autorem książki o zespole Farben Lehre.

Tomasz Galiński - prezenter

galllJest gospodarzem programu popołudniowego. Jego ciepły głos towarzyszy słuchaczom w czasie powrotów do domu.

Sylwester Pięta - reporter

sylllllNajlepiej w radiu wie, co dzieje się w Gdyni, skąd często nadaje relacje. Jest autorem audycji poświęconych pomorskiej wsi. Przygotowuje też audycje o Lechii Gdańsk.

Aleksandra Wojciechowska - prezenterka

olaaaa

 

 Kolejny głos serwisów informacyjnych Radia Gdańsk. Lekki jak motyl nawet po nocy sylwestrowej!

SIŁA INTERNETU

Redakcja internetowa dba o treści ukazujące się na naszej stronie. W jej skład wchodzą wydawcy, którzy decydują o tym, co danego dnia jest najważniejsze i co zobaczycie w serwisie oraz dziennikarze, którzy we współpracy z reporterami wrzucają do sieci najświeższe newsy. 

Marek Sterlingow - wydawca portalu www.radiogdansk.plDSC 5116

Asia Matuszewska - wydawca portalu asiaaaaawww.radiogdansk.pl

Łukasz Wojtowicz - wydawca portalu łukasz1www.radiogdansk.pl

I nie, nie dłubie w nosie na tym zdjęciu.

Marzena Bakowska - dziennikarka/recenzentka
marzzzzzz


Maria Anuszkiewicz - dziennikarka internetowa

DSC 5111


Ania Michałowska - dziennikarka internetowa
ania1


Wiktor Miliszewski - dziennikarz internetowy

wiktor1

Anna Moczydłowska - dziennikarka internetowa

jaaaaaa

 

 DOBRY MARKETING
Na parterze naszej rozgłośni mieści się dział marketingu. To tutaj dopinane są szczegóły dotyczące reklam, wizerunku radia i tutaj też najwięcej czasu spędziliśmy na robieniu zdjęć :]. Panie dbając również o swój wizerunek, musiały wyglądać olśniewająco. Udało się!
Ewa Jaszczurowska - producentka reklam
DSC 5126

Monika Jeleńska - specjalistka ds. sprzedażyDSC 5133
 Magda Gadzinowska - specjalistka ds. sprzedaży
DSC 5142

Beata Niemiec - specjalistka ds. sprzedaży
DSC 5148
Krzysztof Piekło - specjalista ds. public relationsDSC 5272
 WSZYSTKO NA SWOIM MIEJSCU
Dział księgowości jest najstarszym działem w radiu i zajmuje ostatnie piętro naszej siedziby. Pracujące tu panie dbają o finanse, rozliczenie podatków i wypłaty pensji. Ich ścisłe umysły i sprawne działania sprawiają, że w firmie wszystko funkcjonuje jak należy.

llllllll
Maria Stopa - dział Kadr i BHP
DSC 5930 
TECHNICZNIE RZECZ BIORĄC
Włączając radio słyszycie głosy dziennikarzy, jednak nigdy by one do was nie dotarły, gdyby nie nasze techniczne "złote rączki". Realizatorzy, operatorzy, informatycy, technicy - są w cieniu, ale dobrze wiedzą, że bez nich rozgłośnia nie mogłaby funkcjonować.Ewa Palicka - realizatorka programueeeeee

 
Sławek Rybarczyk - administrator IT
ggggg

Barbara Kopaczewska - realizatorka dźwięku
korrrrr

Tomek Cybula - inżynier dźwięku i producent
hhhhhhh
Zbigniew Brac - archiwista zbiorów muzycznychiiiiii

Andrzej Dubas - realizator/inżynier wozu satelitarnegodubbbb

Andrzej Truszkowski - archiwista zbiorów muzycznychjjjjjj

Marek Kubacki - digitalizuje zbiory archiwalne i Stefan Kotiuk - realizator dźwiękukkkkk
 
Anna Moczydłowska/Anna Michałowska/Joanna Matuszewska

Komentarze

Radio Gdańsk © 2017