Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej
O nas
Magda Szpiner będzie gościem spotkania w czwartek, 2 czerwca. Magda Szpiner będzie gościem spotkania w czwartek, 2 czerwca. Fot. Radio Gdańsk/Rafał Nitychoruk
  • Czwartek,

    02 czerwca 2016

    09:31

"Zobaczyć głosy". Spotkania z dziennikarzami Radia Gdańsk

Do tej pory mogliście ich słuchać, teraz możecie także zobaczyć! W Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku rozpoczął się cykl spotkań z dziennikarzami Radia Gdańsk.

Jak mówi pomysłodawczyni, Daniela Radowicz, spotkania mają na celu przybliżenie czytelnikom ludzi, dla których praca jest jednocześnie pasją.

ZOBACZYĆ GŁOSY

- Chcemy czytelnikom przedstawić niesamowitych fantastycznych ludzi, którzy robią coś dla społeczności i praca jest dla nich hobby. Radio Gdańsk ma wielką misję - mówienia ludziom o innych i pokazywania świata. Pokazujemy ludzi, którzy są po tej drugiej stronie sitka - mówi.

Jak dodaje Radowicz, na spotkaniach czytelnicy będą mogli "zobaczyć" głosy, które na co dzień tylko słyszą. - Będą mogli się przekonać, kto za nimi stoi. Będzie można porozmawiać z dziennikarzami, zadać im pytania. Słowem - czytelnicy poznają radio od kuchni - zachęca pomysłodawczyni.

PIERWSZE SPOTKANIA JUŻ ZA NAMI

Na pierwszym spotkaniu pojawił się Jacek Naliwajek - Zastępca Redaktora Naczelnego i Sekretarz Redakcji. Opowiedział o swojej pracy i tym, co w niej jest najpiękniejsze. Jacek prowadzi audycje publicystyczne, takie jak Komentarze Radia Gdańsk, Rozmowę Kontrolowaną i program Ludzie i Pieniądze.

POROZMAWIAJ Z BUDZIKIEM!

2 czerwca biblioteka zaprasza na spotkanie z prowadzącą poranny program Radia Gdańsk Magdą Szpiner. Od 14 lat budzi mieszkańców całego Pomorza, a nawet świata. Magazyn branżowy Press umieścił Magdę wśród najlepszych "polskich budzików", między innymi obok Wojciecha Manna. O czym opowie? To niespodzianka.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku zaprasza na spotkanie o godz. 17:30 w filii przy ulicy Mariackiej 42. Organizatorka zapowiada, że we wrześniu cykl będzie kontynuowany.

Maria Anuszkiewicz

Komentarze

Radio Gdańsk © 2017