Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej
O nas
Port Lotniczy w Gdańsku im Lecha Wałęsy Port Lotniczy w Gdańsku im Lecha Wałęsy Fot. Radio Gdańsk / Jacek Klejment
  • Środa,

    18 stycznia 2017

    11:39

Radio Gdańsk pokaże lotnisko od kuchni. Z nami nie potrzebujesz przepustki

Poznamy kulisy pracy na wieży kontroli lotów. Sprawdzimy, jakim sprzętem dysponują strażacy stacjonujący na lotnisku, zajrzymy do radarowej kontroli lotów i dowiemy się, na czym to wszystko polega.
W czwartek zajrzyj z Radiem Gdańsk w miejsca niedostępne dla pasażerów. Zobaczymy, jaki jest widok z wieży kontroli lotów i jak wygląda codzienna praca na lotnisku.

RADIO NA LOTNISKU

Chcesz wiedzieć jaką drogę przechodzi twój bagaż zanim trafi na pokład samolotu? Słuchaj nas od rana w czwartek w godzinach 5:00 – 11:00. Przez cały ten czas będziemy podglądać zakamarki lotniska.

Na ten jeden dzień przenosimy tam naszą redakcję. Będziecie mogli zobaczyć, jak pracują nasi dziennikarze. Od samego rana Grzegorz Armatowski i Sebastian Kwiatkowski przekażą informacje z pomorskich dróg w ramach Autopilota Radia Gdańsk. Porozmawiacie z Magdą Szpiner, która tradycyjnie poprowadzi poranne pasmo. O to, żebyście dobrze wypadli na zdjęciach, zadba Hania Berenthal. A wszystko będziemy dla Was uwieczniać na naszej stronie internetowej w relacji na żywo, którą zajmie się Ania Moczydłowska.

AUDYCJE "Z TERENU"

O 8:30 gościem Rozmowy kontrolowanej będzie Tomasz Kloskowski, prezes portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Audycję poprowadzi Agnieszka Michajłow. Później Artur Kiełbasiński poprowadzi audycję Nie tylko metropolia, a Iwona Wysocka Ludzie i pieniądze.

Zapraszamy do słuchania i śledzenia naszej relacji na żywo na radiogdansk.pl.

Jacek Klejment

Komentarze

Radio Gdańsk © 2017