Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej
Reklama

Wysoka słuchalność - Największy zasięg
Skuteczna reklama

Radia można słuchać wszędzie, niezależnie od czasu, miejsca i sytuacji: w samochodzie, biurze, domu, przez telefony komórkowe, odtwarzacze mp3, mp4, internet. Radio Gdańsk jest najchętniej słuchaną stacją regionalną na Pomorzu. Wysoka słuchalność i największy zasięg w województwie czynią nas bardzo atrakcyjnym medium na rynku reklamowym. Proponujemy indywidualne, ciekawe, również niestandardowe formy reklamy. Gwarantujemy krótki czas realizacji zleceń.

Audycje sponsorowane

 

Autopilot

Audycja informacyjna ułatwiająca poruszanie się po drogach Trójmiasta i województwa pomorskiego. Pozwala zaoszczędzić czas, ominąć korki i poprawić bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Autopilot - to najcenniejsze źródło informacji dla kierowców! Sygnał sponsora emitowany jest przy każdej audycji, w godzinach szczytu: 6:59 – 9:59 oraz 13:59 – 17:59, łącznie 40 razy dziennie.

Ludzie i pieniądze

Audycja poświęcona problematyce ekonomicznej. Prezentuje i komentuje wydarzenia gospodarcze na Wybrzeżu, w Polsce i na świecie. Audycja Ludzie i pieniądze emitowana jest od poniedziałku do piątku o 10:00 w formie godzinnego magazynu. Sygnał sponsora emitowany jest na początku i końcu każdej audycji, w zapowiedziach programu 10 razy, łącznie 20 razy w tygodniu.

Prognoza pogody

Serwis z aktualnymi informacjami o pogodzie w Trójmieście i regionie. Promocja Państwa firmy przy Prognozie pogody to najkorzystniejsza forma utrwalenia marki. Sygnał sponsora emitowany jest codziennie przed i po każdym serwisie pogodowym (poza godzinami: 16:00, 01:00, 02:00, 03:00, 04:00) łącznie 38 razy na dobę.

Puls ziemi

Audycja prezentująca życie codzienne mieszkańców małych miast i wsi Pomorza. Obserwujemy ich rozwój, który następuje m.in. dzięki wykorzystaniu pieniędzy z funduszy Unii Europejskiej. Przyglądamy się aktywności samorządów. Audycja emitowana jest w niedzielę o 7:30. Sygnał sponsora emitowany jest na początku i na końcu audycji, w zapowiedziach programu 10 razy w tygodniu, łącznie 12 razy w tygodniu.

Słowo o słowie

Prof. Jerzy Bralczyk omawia wątpliwości dotyczące poprawnego stosowania języka polskiego. Język jest żywy, zmienia się i dlatego warto wiedzieć, co kiedyś było błędem a już nie jest. Audycja emitowana jest od poniedziałku do piątku o 05:40 i 13:40. Sygnał sponsora emitowany jest przed i po programie, w zapowiedziach programu 10 razy w tygodniu, łącznie 30 razy w tygodniu.

Radiowe konkursy

 

Konkurs na życzenie klienta

Wspólnie z klientem tworzymy scenariusz zabawy. Standardowa oferta dotyczy pięciu dni powszednich, 10 sygnałów sponsora przy wejściach konkursowych i 10 sygnałów sponsora przy zapowiedziach konkursu. Łącznie 20 sygnałów sponsora w ciągu pięciu dni.

Reklama - kontakt

Magdalena Gadzinowska 695 36 00 27 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Beata Niemiec 695 36 00 46 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Monika Jeleńska 603 07 66 66 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Marcin Wiśniewski 605 35 35 78 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Paulina Kokoryka 695 36 36 11 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Biuro Marketingu i Reklamy Radia Gdańsk

Marcin Dybuk
dyrektor
58 349 87 21 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Krzysztof Piekło
specjalista ds. promocji i PR
58 349 87 22 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Katarzyna Wietecha
patronaty
58 349 87 23 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ewa Jaszczurowska
copywriter, producent reklam
58 349 87 27 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Radio Gdańsk © 2017