Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej

Autopilot RG. Prowadzą Sebastian Kwiatkowski i Aleksandra Nietopiel

19:17

Kończymy Autopilota

Spokojnych powrotów do domów!
18:56

Zderzenie aut w Gdyni

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Morskiej i Warszawskiej w Gdyni. Na miejscu jest już policja, która wyjaśni czy był to wypadek czy stłuczka. Pojazdy są już na poboczu. Zrobił się zator od Śląskiej do Morskiej w kierunku estakady.
18:04

Korek na ul. Spacerowej do Oliwy

Wciąż utrzymuje się korek na całej długości ulicy Spacerowej w dół. Stoimy od Osowej aż do Parku Oliwskiego i potem do Al. Grunwaldzkiej. Korek także ciągle na ulicy Polanki od Tetmajera do Opata Jacka Rybińskiego. Zator nie ustępuje również na Al. Grunwaldzkiej od ulicy Kołobrzeskiej do parku.
16:00

Zepsuta ciężarówka na obwodnicy w strone Gdyni

Na Obwodnicy Trójmiasta między Matarnią a Osową stoi popsuta ciężarówka.  W stronę Gdyni zwalniamy już przed Owczarnią. Korek ma kilkaset metrów.
14:55

Wypadek na DK 22 w Cierznie

Utrudnienia na krajowej 22 w pobliżu miejscowości Cierznie w powiecie człuchowskim. Samochód osobowy wypadł z pasa ruchu i dachował. Jedna osoba została ranna. Wprowadzono w tym miejscu ruch wahadłowy. Utrudnienia  potrwają jeszcze około godziny.
08:55

Wypadek w Kolbudach. Na wielu drogach wciąż lodowisko!

Przypominam o utrudnieniach w ruchu na ulicy Chwarznieńskiej w Gdyni. Na leśnym odcinku samochód uderzył tam w latarnię. Przejazd jest lekko zwężony. Krzysiek pisze: "Słowackiego od obwodnicy do lotniska lodowisko. Nie posypane wstyd".

W sąsiednim Baninie wciąż szklanka - dodają słuchacze. Przy wyjeździe z Rębiechowa w kierunku Gdańska uszkodzone auto na poboczu, ale na razie bez utrudnień - pisze Miso.

Ostrzegają państwo też przed rozbitym samochodem przy zjeździe z centrum handlowego w Karczemkach na Jasień.

Śliskie jezdnie wciąż dają się we znaki. Lodowisko w okolicach Władysławowa, Kartuz, Miszewa, gdańskich Kokoszek ale też Kolbud. Pan Marcin pisze: "W Kolbudach szklanka i wypadek. Niebezpiecznie". Są korki.

"Objazd poprowadzony przez pętlę autobusową na wysokości szkoły. Na miejscu policja, straż i karetka pogotowia" - pisze pan Jarek.
08:22

Kolizja na Chwarznieńskiej. Lodowisko w Rębiechowie

Problemy na Chwarznieńskiej w Gdyni. Jak mówi pan Jan na leśnym odcinku z Witomina do Chwarzna samochód wpadł na latarnię, w pasie rozdziału. Lekko zwężone są obie jezdnie.

Pan Adam dodaje, że na tej samej drodze w stronę Witomina, przy wjeździe do lasu zderzyło się kilka aut. Proszę uważać, bo jest tam ślisko.

Państwo piszą też o kłopotach na drodze z Banina do Kokoszek. Przy wyjeździe z Rębiechowa dachował samochód osobowy.  "Leży do góry kołami za barierkami przy przystanku" - czytam w smsie.

W Kokoszkach też lodowisko  - dodają państwo.

Pan Irek ostrzega przed bardzo śliską jezdnią na trasie 221 z Nowej Karczmy do Kowal. Na nieosłoniętych odcinkach jest szadź.  Miejscami bardzo ślisko.
08:12

Spokojnie na drogach Pomorza

Przejazd z Kartuz, przez Żukowo do Gdańska bez korków.

Z Tczewa przez Łęgowo do Pruszcza Gdańskiego też jedzie się dobrze.

Bez kłopotów na północy Gdyni. Morska, Hutnicza, estakada zapraszają!

Wśród zjazdówek z obwodnicy nieco wzmożony ruch jest na ulicy Chwarznieńskiej do Witomina.

Na Armii Krajowej w Gdańsku minimalny korek od Cedrowej do Łostowickiej.

Świętokrzyska praktycznie bez korków.
07:42

Zwężenie na Obwodnicy Trójmiasta. W Potęgowie ciężarówka w rowie

Pani Ania ostrzega przed małym korkiem na Obwodnicy Trójmiasta w kierunku Gdyni. Między Straszynem a Kowalami zepsuł się samochód osobowy. Auto blokuje prawy pas, bo pobocza w tym miejscu niestety nie ma. Spiętrzenie ma około 500 metrów.

Pan Łukasz pisze o kłopotach na krajowej 6 z Lęborka do Słupska. W Potęgowie ciężarówka wpadła do rowu. Przejazd nie jest ograniczony choć spowolniony.
07:23

Problemy po wypadku na Wiśniewskiego w Gdyni

Wypadek na ulicy Janka Wiśniewskiego w Gdyni. Jak mówi pani Joanna, na wysokości ulicy Energetyków zderzyły się dwa samochody. Problemy dotyczą kierowców jadących do estakady.
07:11

Słupsk, Miszewo, Kokoszki zalodzone

W Gdańsku Nowatorów i Budowlanych lodowisko  - ostrzega pan Radek.

Kartuzy - Miszewo przez Przodkowo również ślizgawka - dodaje pan Paweł.

Pan Łukasz pisze: "Cały Słupsk - szklanka"
06:55

Uwaga, ślisko!

Na trasie z Kartuz do Żukowa szklanka - pisze pan Michał.
Pani Sylwia dodaje: "Jastrzębia Góra - Puck nie posypane. Ślisko"

06:23

Wypadek we Władysławowie. Lodowisko w Baninie

Droga na półwysep jest zablokowana Droga na półwysep jest zablokowana Fot. Słuchacz RG

Wypadek na wojewódzkiej 216 we Władysławowie. Jak mówią strażacy na trasie zderzyły się dwa auta. Samochody wpadły do rowu. Dwie osoby zostały ranne.

Kłopoty po porannym wypadku również w Malborku na ulicy Wojska Polskiego. Jedna osoba została ranna w zderzeniu samochodu z latarnią.

Niestety warunki są trudne. Temperatura poniżej zera. Część jezdni oszronionych. Na niektóre drogowcy nie dotarli.

Pan Sebastian ostrzega: na trasie Banino - Rębiechowo jest gołoledź.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy czwartkowy Autopilot RG!

Dzień dobry! Rozpoczynamy czwartkowy Autopilot RG!
W tym miejscu znajdziecie najświeższe informacje z dróg Pomorza. Rano po drogach poprowadzi Was Sebastian Kwiatkowski, a po południu Aleksandra Nietopiel.

Korek? Wypadek? Możecie nas o tym poinformować. Piszcie sms lub dzwońcie na nr 603 06 06 06.

Radio Gdańsk © 2017