Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej
Automiras wiad
Wiadomości
Wystarczy dobrze znać angielski i interesować się finansami. Firma z Tczewa umożliwia międzynarodowy staż Fot. pixabay.com
  • Niedziela,

    19 marca 2017

    12:05

Wystarczy dobrze znać angielski i interesować się finansami. Firma z Tczewa umożliwia międzynarodowy staż

Szansa na międzynarodowy rotacyjny staż w Europie i Azji. Działająca w Tczewie firma Flex organizuje konkurs, w którym nagroda jest 18-miesięczny staż w Indiach, Austrii, Szwecji, na Węgrzech i w Polsce, a potem praca w tej międzynarodowej korporacji.
Konkurs nazywa się Flex Finance Future Program. Jest adresowany do absolwentów uczelni. Ważnym warunkiem jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Poszukiwani są kandydaci, którzy myślą nieszablonowo, mają zdolności analityczne, a ich zainteresowania i pasje są związane z finansami.

NIE TRZEBA KOŃCZYĆ UCZELNI EKONOMICZNEJ

Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba być absolwentem uczelni ekonomicznej. Konkurs składa się z trzech etapów, pierwszy to zgłoszenie aplikacji, potem test on-line i na koniec spotkanie w tczewskim oddziale firmy. Zwycięzcy pojadą na półtoraroczny staż do 5 krajów w Europie i Azji. Zmierzą się z podejmowaniem decyzji, budowaniem strategii i planowaniem rozwoju firmy w dziedzinach: handel, kontrola finansowa, zarządzanie łańcuchem dostaw i finanse. Najlepsi mogą liczyć na etat w międzynarodowym koncernie.

Zgłoszenia do Flex Finance Future Program przyjmowane są do 31 marca
Iwona Wysocka/mar

Komentarze

Radio Gdańsk © 2017