Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej
Lubiana AUD

Ptasie Radio Gdańsk Prowadzi:  Włodzimierz Raszkiewicz

Bażancie życie w Ptasim Radio Gdańsk

Czy wiecie, że bażanty to ptaki przewidujące trzęsienie ziemi. Podobno samce głośnym zachowaniem uprzedzają o wystąpieniu silnych ruchów tektonicznych. Bażantom była poświęcona kolejna audycja z ptasiego cyklu, zapraszaliśmy też słuchaczy na wycieczkę z Eweliną Sobańską i Piotrem Kamontem. Na zdjęciu przysłanym przez Magdę Lipka bażant znad Biebrzy.

Pokaż więcej audycji
UWAGA!!! Zapraszamy na zimową wycieczkę na ptaki z ekipą Ptasiego Radia Gdańsk. Z wszystkimi chętnymi spotkamy się w niedzielę 22 stycznia 2017 o godzinie 9.00 przed głównym wejściem do Parku w Oliwie. Wystarczy zabrać z sobą dobry humor, przydać się może też lornetka, na pewno wskazane też będzie ciepłe ubranie. Do zobaczenia.

logo ptaki i wfośKto rano wstaje temu ptak nadaje :) To podobnie jak Radio Gdańsk. Jesteśmy na pTAK i pod takim hasłem emitujemy na naszej antenie ptasie audycje. Można ich słuchać w każdy poniedziałek po godzinie 14.00. O ptakach opowiadają Ewelina Sobańska i Piotr Kamont, rozmawia Włodek Raszkiewicz. Jeśli mają Państwo jakieś sugestie, chcecie się podzielić spostrzeżeniami lub zdjęciami to zapraszamy do mailowego kontaktu: Ewelina Sobańska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Piotr Kamont Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Włodzimierz Raszkiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Programy powstają we współpracy ze Stowarzyszeniem Ptaki Polskie i są współfinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Komentarze

Radio Gdańsk © 2017