Sport

Wikęd nie zatrzymał lidera, w derbach lepsza Cartusia, Gedania przywiozła punkty. Trzecioligowa sobota na pomorzu [POSŁUCHAJ]

Wikęd Luzino nie sprawił sensacji, ze Świtem Skolwin – co prawda po walce – przegrał 0:1. Jedna bramka padła też w Sopocie, Cartusia wygrała ze Stolemem Gniewino. Po dwóch z rzędu porażkach trzy punkty z wyjazdu przywiozła Gedania, a na zwycięstwo nadal – od września – czeka KP Starogard Gdański. Podsumowujemy trzecioligową sobotę na Pomorzu.

W Brzostek Top Team trenować mogą wszyscy. „Będąc seniorem też trzeba się ruszać”

Klub bokserski Brzostek Top Team był już przedstawiany na antenie Radia Gdańsk jako miejsce, w którym sportową drogę mogą odnaleźć dzieci i młodzież. Drzwi szeroko otwarte pozostają jednak również dla seniorów którzy, mimo trudności związanych z wiekiem, chętnie odmieniają swoje życie na lepsze, wprowadzając do niego aktywność fizyczną. Boksu mogą nauczyć się pod okiem Józefa Baranowskiego, wujka legendarnego

Arka pierwszy raz w tym roku musi gonić. Paweł Lenarcik: bardzo ważne jest, żebyśmy od razu się odbili [POSŁUCHAJ]

Po raz pierwszy w tym roku Arka musi zareagować po potknięciu. W pierwszych trzech kolejkach była bezbłędna, w czwartej zatrzymała się na Wiśle Kraków. Na remis trzeba odpowiedzieć w starciu z Odrą Opole. – Jesteśmy wyżej w tabeli i jesteśmy lepsi piłkarsko – przypomina bramkarz Arki Paweł Lenarcik. Początek meczu w Gdyni w niedzielę o godz. 12:40.

Piąty mecz i piąty komplet punktów. „W pierwszej połowie nie zagraliśmy na naszym poziomie. W drugiej mogło być nawet 7:0” [POSŁUCHAJ]

Piłkarze Lechii nadal są bezbłędni. W piątym tegorocznym meczu odnieśli piąte zwycięstwo i już drugi raz w marcu strzelili w Gdańsku aż cztery gole. Z Zagłębiem Sosnowiec biało-zieloni wygrali w takich samych rozmiarach jak z Resovią – 4:0. Ale nie wszystko układało się idealnie. – Początek był ciężki, ale w drugiej połowie to już był koncert – mówi nam z uśmiechem zdobywca czwartej bramki Łukasz