Bilety na piątkowy mecz Czarnych Słupsk wyprzedane. Prezes klubu: „możliwa jednak dodatkowa pula”

(Fot. Czarni To Wy)

Nie ma biletów na piątkowy mecz o awans do Energa Basket Ligi. Wszystkie wejściówki wyprzedały się tuż po wtorkowym meczu we Wrocławiu. Według różnych źródeł wykupiono je w czasie od piętnastu do trzydziestu minut od uruchomienia sprzedaży we wtorek wieczorem.

Część kibiców twierdzi również, że biletów na piątkowy mecz nie było już w końcówce wtorkowego spotkania we Wrocławiu. Inne dane i internetowe wpisy fanów Czarnych mówią o tym, że wszystkie wejściówki wyprzedały się w czasie 15 do 30 minut po wieczornym meczu, czyli około godziny 23:00.

Na forach kibice zamieszczają ogłoszenia o chęci odkupienia wejściówek, często za dużo wyższe kwoty niż cena nominalna.

CHĘTNI MAJĄ SZANSĘ

Prezes Czarnych Michał Jankowski nie wykluczył, że pojawi się dodatkowa pula wejściówek na mecz, który rozstrzygnie o awansie do finału Energa Basket Ligii.

– Proszę śledzić platformę zakupową – zapowiedział prezes Czarnych w mediach społecznościowych.

WALKA TRWA

Po czterech spotkaniach Grupa Sierleccy Czarni Słupsk remisują z WKS Śląskiem Wrocław 2-2. Czarni przegrali dwa mecze w Gryfii i wygrali zdecydowanie dwa spotkania we Wrocławiu: 123-60 oraz 89-69.

Mecz numer 5 w hali Gryfia w najbliższy piątek o 17:30. Na zwycięzcę półfinału Czarni Śląsk w finale czeka już Legia Warszawa, która pokonała Anwil Włocławek 3-0.