Sierleccy Czarni Słupsk wciąż w formie. Pokonali na wyjeździe Zetkama Doral Nysa 98-70

Jedenaste zwycięstwo koszykarzy Grupa Sierleccy Czarni Słupsk w tym sezonie pierwszej ligi. Słupszczanie pewnie pokonali w Kłodzku miejscowy zespół Zetkama Doral Nysa aż 98-70. Goście zaczęli mecz bardzo pewnie od prowadzenia 8-0, później 12-2. Słupszczanie jednak szybko zdobyli kontrolę nad spotkaniem, pewnie wygrywając pierwszą i drugą kwartę 19-13 i 21-18, osiągając w połowie drugiej kwarty przewagę 15 punktów.

W 34. minucie meczu gospodarze zdołali zredukować stratę do zaledwie 5 punktów, ale po dwóch minutach Czarni ponownie odzyskali kontrolę nad meczem, prowadząc różnicą więcej niż 10 punktów.

OGROMNA PRZEWAGA

Ostatnia część gry całkowicie pod dyktando gości, słupszczanie wygrali czwartą kwartę aż 30-13 i cały mecz 98-70.

Najwięcej punktów dla Grupa Sierleccy Czarni Słupsk zdobyli: Dawid Słupiński – 21, Damian Pieloch – 17, Piotr Śmigielski – 13, Błażej Kulikowski – 11, Adrian Kordalski – 10, Hubert Pabian – 9.