Arka wygrała z Pogonią

Piłkarze Arki Gdynia odnieśli pierwsze zwycięstwo w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej pierwszej ligi. Żółtoniebiescy w Pobierowie pokonali 2-0 Pogoń Szczecin po bramkach Michała Szuberta w 20 i Piotra Tomasika w 72 minucie.
Trener Paweł Sikora miał kolejną okazję, by przyjrzeć się testowanym zawodnikom. 90 minut rozegrał Sławomir Cienciała. W pierwszej połowie wystąpił Radosław Wiśniewski a w drugiej Amerykanin o argentyńskim pochodzeniu Gabriel Avans.

Arka (I połowa) : Szromnik – Cienciała, Juraszek, Marcjanik, Glauber – Nalepa, Rzuchowski – Wiśniewski, da Silva, Wojowski – Szubert

Arka (II połowa): Szromnik – Cienciała, Jarzębowski, Sobieraj, Radzewicz – G.Avans, Pruchnik – Budka, Szwoch, Tomasik – Aleksander.

Pogoń: Janukiewicz – Rudol, Hernani, Fijałkowski, Lewandowski – Małecki, Ouedraogo, Walski, Popara, Kun – Kozłowski Pogoń (II połowa): Kudła – Frączczak, Dąbrowski, Rudol, Jałoszyński – Kort, Popara, Aka, Ława, Bartoszewicz – Paczuk.