Niepokonany Gryf Słupsk. O wygranej nad Pogonią Lębork zdecydował gol w doliczonym czasie

(fot. Radio Gdańsk/Kinga Siwiec)

Gryf Słupsk nadal niepokonany. To już piąte zwycięstwo w tym sezonie. W sobotę Gryf na własnym stadionie podejmował Pogoń Lębork. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy po rewelacyjnej i odważnej bramce Fabiana Słowińskiego w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

To już piąte zwycięstwo Gryfa Słupsk w tym sezonie. Drużyna ze Słupska jak dotąd jest niepokonana. Po dzisiejszej wygranej 2:1 z Pogonią Lębork pewnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Mecz był na pewno bardzo emocjonujący dla kibiców, a walka trwała do końca. Decydująca bramka padła już w doliczonym czasie gry, dzięki odważnej decyzji Słowińskiego, w ostatniej minucie meczu.

(fot. Radio Gdańsk/Kinga Siwiec)

Oprócz niego dla drużyny ze Słupska bramkę w 38. minucie zdobył Daniel Piechowski. Dla Pogoni gola strzelił Paweł Kowalczyk w 33. min.

Po niedzielnym meczu Gryf Słupsk utrzymał pierwsze miejsce w tabeli. Pogoń Lębork po meczu ze słupszczanami spadła z drugiego na piąte miejsce.