Lotos Trefl nadal niepokonany. Gdańszczanie wygrali w Bielsku-Białej

Siatkarze Lotosu Trefl mają na koncie kolejne zwycięstwo. Podopieczni Andrea Anastasiego pewnie pokonali w Bielsku-Białej miejscowy BBTS 3:1. Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Mateusz Mika. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy pierwszego seta wygrali pewnie do 20. Potem na parkiecie panowali już tylko żółto-czarni. W drugiej partii siatkarze z Gdańska bez najmniejszych problemów wygrali do 19. W trzecim secie znów niepodzielnie panowali podopieczni Andrea Anastasiego wygrywając partię do 14. Gdańszczanie problemy mieli tylko w końcówce czwartego seta, lecz i z tych opresji wyszli obronną ręką pokonując podopiecznych Piotra Gruszki 3:1.

W ekipie z Gdańska z bardzo dobrej strony zaprezentował się Mateusz Mika, który został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu. Świetnie spisywał się także rozgrywający Marco Falaschi, środkowy Wojciech Grzyb i wprowadzony do gry atakujący Damian Schulz. Dla gdańszczan to ósme zwycięstwo z rzędu.