Koszykarze Asseco lepsi od Turowa, porażka siatkarzy Lotosu Trefl w Jastrzębiu

Świetny mecz koszykarzy Asseco, tylko jeden wygrany set siatkarzy Lotosu Trefl. Gdynianie pokonali wicelidera tabeli TBL – Turów Zgorzelec 68-52. Gdańszczanie po wygraniu pierwszego seta w Jastrzębiu gładko przegrali trzy kolejne.

Asseco Gdynia – PGE Turów Zgorzelec 68-52 (10:15, 17:12, 16:11, 25:14)

Asseco Gdynia: Walton 23, Szczotka 11, Dmitriev 8, Kowalczyk 7, Frasunkiewicz 6, Szymański 6, Seweryn 3, Matczak 2, Żołnierewicz 2, Kovacevic 0, Stefanik 0
PGE Turów Zgorzelec: Kulig 17, Prince 16, Dylewicz 9, Wiśniewski 5, Taylor 3, Krestinin 1, Žigeranović 1, Barone 0, Jaramaz 0, Muskała 0, Stelmach 0

Jastrzębski Węgiel – Lotos Trefl Gdańsk 3:1 (23:25, 25:13, 25:20, 25:20).

Jastrzębski Węgiel: Johannes Bontje, Krzysztof Gierczyński, Michał Kubiak, Michał Łasko, Michał Masny, Alen Pajenk – Damian Wojtaszek (libero) – Dmytro Filippov, Thomas Jarmoc, Mateusz Malinowski, Nicolas Marachal, Simon Van de Voorde
 Lotos Trefl Gdańsk: Bartosz Gawryszewski, Jakub Jarosz, Grzegorz Łomacz, Krzysztof Wierzbowski, Maciej Zajder, Wojciech Żaliński – Paweł Rusek (libero) – Paweł Mikołajczak, Robert Milczarek, Artur Ratajczak, Przemysław Stępień, Sławomir Stolc.