Biathlonistki wciąż bez medalu

Białorusinka Daria Domraczewa zdobyła złoty medal igrzysk w Soczi w biathlonowym biegu na dochodzenie na 10 km. Najlepsza z Polek Monika Hojnisz była 19.
O niepowodzeniu naszych zawodniczek zdecydowało strzelanie. Dwa pudla Moniki Hojnisz sprawiły, że Polka spadla z szóstej na 19. pozycję. Weronika Nowakowska-Ziemniak, która jako siódma ruszyła na trasę, zakończyła rywalizację na 20. miejscu.

Norweżka Maiken Caspersen Falla zdobyła złoty medal w sprincie techniką dowolną. Kompletu medali nie zdobędzie Marit Bjoergen., która upadła w swojej serii półfinałowej.
Sylwia Jaśkowiec i Agnieszka Szymańczak odpadły w eliminacjach. Podobnie Marcin Starega.

Michał Ligocki odpadł w kwalifikacjach snowboardowej konkurencji halfpipe igrzysk olimpijskich w Soczi.

Polskie saneczkarki jako ostatnie z białoczerwonej ekipy zaprezentowały się dziś na igrzyskach olimpijskich w Soczi. Nasze reprezentantki nie odegrały znaczącej roli. 16. miejsce zajęła Natalia Wotuściszyn a 21. Ewa Kuls.