Radwańska wygrała, dziewiąte miejsca Stocha i Kubicy

Agnieszka Radwańska awansowała do trzeciej rundy tenisowego turnieju WTA w Indian Wells w Kalifornii. Polka  pokonała kwalifikantkę z Wielkiej Brytanii Heather Watson 6:4, 6:3. Kolejną rywalką Radwańskiej będzie Niemka Annika Beck.

Anders Bardal wygrał zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w norweskim Trondheim. Kamil Stoch zajął 9. miejsce, Piotr Żyła 12, Jan Ziobro 21, Maciej Kot 25. Stoch umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji PŚ, bo jego najgroźniejszy rywala – Słoweniec Peter Prevc, nie zakwalifikował się do finałowej „30”.

Karol Jabłoński kolekcjonuje bojerowe trofea. jeden z naszych najsłynniejszych  żeglarzy po zdobyciu mistrzostwa świata – został także mistrzem Europy. Na 18. miejscu w Haapsalu uplasował się Maciej Żarnowski z Gdańskiego Klubu Żeglarskiego, Jarosław Miarczyński z SKŻ Hestia Sopot był 20.

Robert Kubica jadący Fordem Fiesta WRC zajmuje dziewiąte miejsce po drugim dniu Rajdu Meksyku – trzeciej rundzie samochodowych mistrzostw świata. Polak dachował na ostatnim piątkowym odcinku specjalnym i ma stratę 6 min. 45 sek. do prowadzącego po jedenastu OS Francuza Sebastiana Ogiera.