Arka nadal bez wygranej przy Olimpijskiej

Piłkarze Arki doznali trzeciej porażki w siódmym meczu pierwszej ligi. Gdynianie na stadionie przy Olimpijskiej ulegli 2:4 Termalice Nieciecza. Była to już piąta z rzędu porażka żółtoniebieskich z tym rywalem.
Wynik spotkania w 19 minucie dla gospodarzy otworzył Jagiełło. W 27 w zamieszaniu podbramkowym nieporadność gdyńskiej defensywy wykorzystał Kupczak, który skierował piłkę do siatki z najbliższej odległości. W 64 minucie Termalica odzyskała prowadzenie, dzięki bramce byłego napastnika Arki Emila Drozdowicza.

W 76 min we własnym polu karnym ręką zagrał Jakub Czerwiński a rzut karny wykorzystał wprowadzony po przerwie Antonio Calderon. Arka niedługo cieszyła się z remisu, ponieważ 85 minucie kardynalny błąd popełnił Jakub Miszczuk. Bramkarz żółtoniebieskich wypuścił z rąk piłkę, którą przejął wprowadzony chwilę wcześniej Adrian Paluchowski. Wynik na 4:2 dla Termaliki ustalił na trzy minuty przed końcem Emil Drozdowicz, zdobywając swą drugą bramkę.

Niepowodzeniem zakończył się wyjazd Drutex Bytovii do Grudziądza. Bytowianie przegrali z Olimpią 2:3. Jedyny punkt dla Pomorza wywalczyła Chojniczanka, która zremisowała w Nowym Sączu z Sandecją 1:1.