Dziennikarze lepsi od muzyków w meczu charytatywnym

Dziennikarze okazali się minimalnie lepsi od muzyków podczas meczu charytatywnego na rzecz hospicjum dla dzieci. Bramka na wagę zwycięstwa padła tuż przed zakończeniem spotkania. Dziennikarze wygrali z muzykami 5:4.
Lepiej mecz rozpoczęli dziennikarze, którzy pierwsi wyszli na prowadzenie. Muzycy nie zamierzali jednak biernie przyglądać się poczynaniom trójmiejskich dziennikarzy i z każdą akcją stwarzali sobie co raz groźniejsze sytuację. Zmasowane ataki przyniosły zamierzony efekt i artyści schodzili na przerwę z prowadzeniem 3:2.

Po zmianie stron w garść wzięli się dziennikarze, którzy szybko doprowadzili do wyrównania, a chwile później wyszli na prowadzenie. Muzycy zdołali jeszcze wyrównać  po nieporozumieniu w defensywie dziennikarzy. Ostatecznie to jednak właśnie dziennikarze zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i po rzucie karnym w ostatnich minutach spotkania mogli cieszyć się z wygranej.

Pieniądze zebrane podczas tego spotkania zostały przekazane na rzecz hospicjum św. Wawrzyńca.

Ekipę muzyków tworzyli: Szymon Damięcki, Tomek Przyborowicz, Jacek Sadowski, Paweł Osicki, Andrea Pettinao, Elton Waskowski, Arek Kraśniewski, Patryk Zimny, Robert Tyszka, Maciek Łyszkiewicz, Bartosz Popiołek, Ricardo Falangle, Adam Bartusz, Tomek Lipi Lipski, Tomek Snake Kamiński, Wojtek Mazolewski, Rafał Jurecki, Kamil Chmielowiec, Damian Ławrynowicz, Leszek Kruk, Borys Kossakowski, Sławomir Nowak, Robert Karczewski i Bartosz Popiołek.

W zespole dziennikarzy, obok kapitana Wojtka Jankowskiego z Radia Gdańsk zagrali: Tomek Galiński i Sylwester Pięta ( obaj Radio Gdańsk), Szymon Zaworski, Kuba Staszkiewicz, Maciek Cnota, Zbyszek Braun, Adam Hlebowicz, Irek Gradkowski, Krzysztof Juras, Marcin Domański, Grzegorz Kubicki, Tomasz Ossowski i Patryk Szczerba.