Zwycięska Lechia na zakończenie zgrupowania w Turcji

Udanie zakończyli zgrupowanie w tureckiej Antalyi piłkarze Lechii Gdańsk. Białozieloni w ostatnim meczu sparingowym pokonali w efektownych rozmiarach 4:1 rosyjski Anży Machaczkała.
Wynik w 24 minucie otworzył niedawno pozyskany litewski obrońca Donatas Kozlauskas, następnie dwa gole w 49 i 52 minucie strzelił Kevin Friesenbichler, a w 59 do dorobku bramkowego biało-zielonych dołożył się Bruno Nazario. Wcześniej Lechia wygrała 1:0 z tureckim Akhisar Belediyespor dzięki bramce Friesenbichlera i przegrała na początek zgrupowania 1:3 z niemieckim trzecioligowcem Chemnitzer. W tym sparingu także na listę strzelców wpisał się austriacki napastnik, który w Turcji zdobył dla biało-zielonych łącznie cztery gole.