Ciaśniej zrobiło się na siódemce w kierunku Gdańska od Leźna po ulicę Nowatorów w Kokoszkach. Większy ruch na autostradzie od Pelplina do Gdańska. Niezmiennie ścisk między Rdestową a Obwodnicą w obu kierunkach na Chwaszczyńskiej. Na szóstce między Redą i Rumią trochę gęściej.
Gdynia powita lato. Czas na Cudawianki
Cudawianki zainaugurują w sobotę lato w Gdyni. Zaplanowano...







