Sport

Próba powrotu do biegania po kontuzji

Pół roku. Tyle czasu zajęła mi walka z kontuzją kolana. Teraz rozpoczynam najbardziej przemyślaną próbę powrotu do biegania. Będzie trwała 12 tygodni. Zaczynam tak, jakbym dopiero rozpoczynał przygodę z bieganiem. Wierzę, że teraz się uda.

W Ergo Arenie ruszyła operacja Halowe Mistrzostwa Świata

Operacja „Halowe Mistrzostwa Świata” zaczęła się o północy w Ergo Arenie. Kilkanaście minut po zakończeniu niedzielnego meczu koszykówki Trefl -Stelmet schowano dolną część trybun i przygotowano miejsce pod budowę bieżni.

Mistrzostwa świata bez polskich siatkarek

Polskie siatkarki nie pojadą do Włoch na MŚ. W decydującym meczu turnieju kwalifikacyjnego w Łodzi nasz zespół przegrał z Belgią 0:3. Na nic zdały się wcześniejsze zwycięstwa bez straty seta Szwajcarii i Hiszpanii.

Wesoło pod gdyńskim koszem, smutek w Sopocie

Zwycięstwa gdyńskich koszykarek i koszykarzy. Żeński zespół Riviery ograł Widzew Łódź 73-45, męski Asseco pokonał Anwil Włocławek 78-72. Zawiódł Trefl. Sopocianie przegrali gladko w ERGO Arenie ze Stelmenetm Zielona Góra 66-85.