Sport

Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeże w finale MP par klubowych

Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeże wywalczyli w Ostrowie awans do finału Mistrzostw Polski Par Klubowych. Krystian Pieszczek, Robert Miśkowiak i Artur Mroczka zdobyli 21 pkt – tyle samo co zwycięzcy z Betard Sparty Wrocław. Wyniki:

Skomplikowana procedura zwrotu biletów na mecz Lechia-Barcelona

Nie wystarczy pójść do kasy – oddać bilet i odebrać pieniądze. Procedurę zwrotu biletów na mecz Lechia – Barcelona opublikował dziś na stronie Super-mecz organizator spotkania. Oczywiście wszystkie bilety dotychczas zakupione na SuperMecz/parking zachowują swoją ważność i uprawniają do uczestnictwa w tym wydarzeniu, ale jeśli ktoś nie chce lub nie może 30 lipca zasiąść na trybunach PGE Areny musi poddać się następującej procedurze

XIII Uliczny Bieg św. Jakuba Apostoła

Trwają ostatnie przygotowania do tegorocznej edycji Biegu św. Jakuba. Impreza odbędzie się w Lęborku. Start w sobotę 27 lipca. Trasa liczy 10 kilometrów i przebiega ulicami miasta. Linię startu wyznaczono na ul. 1 Maja. Stąd zawodnicy ruszą o godzinie 16.00. Start honorowy z pl. Pokoju o 15.50.

Awans piłkarzy Arki Gdynia i Gryfa Wejherowo w PP

Bramki Marcusa da Silvy i Mateusza Szwocha odpowiednio w 66 i 75 minucie zapewniły Arce Gdynia awans do 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski. Żółtoniebiescy w Łowiczu pokonali drugoligowego Pelikana 2-1 tracąc gola dwie minuty przed końcem.