Miarczyński i Myszka w czołówce regat Heyres

Arkadiusz Brzozowski zajmuje drugie miejsce, Przemysław Miarczyński (SKŻ Hestia Sopot) piąte w klasie RS:X po pierwszym dniu odbywających się we francuskim Hyeres żeglarskich regat Pucharu Świata. Bardzo dobrze rozpoczął zawody Piotr Myszka (AZS AWFiS Gdańsk), który pewnie zwyciężył w pierwszym wyścigu. W kolejnym spisał się jednak znacznie gorzej i po pierwszym dniu zajmuje siódme miejsce.

W rywalizacji kobiet w klasie RS:X został rozegrany tylko jeden wyścig.Na siódmym miejscu – finiszowała Hanna Zembrzuska (CŻ Szczecin). Małgorzata Białecka (SKŻ Hestia Sopot) była 11.

W  klasie 470 Agnieszka Skrzypulec i Natalia Wójcik (SEJK Pogoń Szczecin) po trzech biegach sklasyfikowane są na 11. miejscu. Piętnastą pozycję w klasie 49er zajmują Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński (AZS AWFiS Gdańsk).