Buldogi z Gdyni rozszarpały beniaminka z Sopotu

Rugbyści Arki Gdynia niepokonani. Wicemistrzowie Polski wygrali trzeci mecz ligowy, tym razem deklasując Ogniwo Sopot 71-0 (26-0). Najwięcej 21 punktów wykopał i przyłożył Banaszek.

W innym meczu Budowlani Lublin pokonali Posnanię 39:5. Lechia dopiero w niedzielę zmierzy się w Łodzi z Budowlanymi.

Piłka nożna
W meczu 1. ligi Arka Gdynia zremisowała bezbramkowo z Miedzią Legnica. Goście od 53 minuty grali z przewagą jednego zawodnika ( czerwona kartka dla Szuberta).
W niedzielnym spotkaniu Chojniczanka wygrała z Wisłą Płock 2-0. Bramk:i Tomasz Mikołajczak (20-karny),  Daniel Chyła (45).
W derbowym spotkaniu w 2. lidze w Wejherowie Gryf wygrał z Bytovią 1-0 . Jedynego gola Kostuch strzelił w 88 minucie.
W T-Mobile Ekstraklasie Zawisza Bydgoszcz zwyciężył Cracovię , a Śląsk Wrocław Lecha Poznań po 2-0
Na pozycję lidera awansowała Legia W-wa, która wygrała w Kielcach z Koroną 5-3.
W pierwszym niedzielnym meczu Jagiellonia Białystok rozgromiła Ruch Chorzów 6-0

Piłka ręczna
Świetnie dysponowane piłkarki ręczne Vistalu Gdynia wygrały kolejny mecz pokonując Ruch Chorzów 30-20
W ekstraklasie szczypiornistów zwycięstwo  MMTS Kwidzyn nad Stalą Mielec. Gospodarze prowadzili niewysoko, ale przez całe spotkanie.
(MMTS Kwidzyn- SPR Stal Mielec 30:28 (14:10)
MMTS: Szczecina, Kiepulski – Jędrzejewski 3, Genda 3, Zadura 5, Mroczkowski 3, Sadowski 4, Klinger, Szczepański 1, Rosiak, Nogowski 5, Łangowski, Daszek 6/1.)

Towarzysko
Koszykarze Trefla  przegrali z Anwilem Włocławek 68:70 w pierwszym meczu sparingowym rozegranym w Hali Mistrzów.
Atom Trefl Sopot sparował z Siódemką Leginovia – w piątek zremisował 2-2, w sobotę wygrał 2-0