Falstart reprezentacji Polski w piłce ręcznej na początek Mistrzostw Europy do lat 18

Od porażki zaczęli Mistrzostwa Europy do lat 18 polscy szczypiorniści. Biało-czerwoni w Gdynia Arena ulegli znacznie lepiej dysponowanym Niemcom 22:31. Od początku Polacy prowadzili bardzo wyrównany bój z Mistrzami Europy sprzed dwóch lat. Spotkanie wyrównane było do rezultatu 6:6, później rywale odskoczyli. Niemcy na przerwę schodzili z prowadzeniem 17:11.

W drugiej połowie w grze Polaków wyraźnie dominowała nieskuteczność, zaś Niemcy wspierani przez świetnie dysponowanego bramkarza, systematycznie powiększali swoją przewagę. Ostatecznie w pierwszym meczu turnieju odbywającego się w Gdańsku i Gdyni, Niemcy wygrali z Polską 31:22.

W piątek podopieczni Rafała Kuptela zmierzą się w Gdynia Arena z Białorusią. Początek spotkania o godzinie 19:30.