Deklasacja na tablicach! Trefl pod koszem wywalcza wygraną z Polskim Cukrem

W pojedynku korespondencyjnym reprezentantów Polski, lepsi ci z Trefla. Sopocianie osiągnęli gigantyczną przewagę pod koszem, dołożyli także jakość z obwodu i wygrali bezdyskusyjnie z Polskim Cukrem Toruń 96:67.

Goście z Torunia zostali zmiażdżeni pod koszem. Już w połowie drugiej kwarty sopocianie zdobyli spod kosza trzykrotnie więcej punktów, a do tego wcale nie wyglądali gorzej od rywala w innych elementach. Ostatecznie drużyna Marcina Stefańskiego wygrała wszystkie kwarty, sukcesywnie powiększając przewagę.

Społeczność Trefla może tylko żałować, że koncertowego meczu tej drużyny nie mogli zobaczyć na żywo ich fani.

Awansem 14. kolejka Energa Basket Ligi: Trefl Sopot – Polski Cukier Toruń 96:67 (24:12, 23:16, 28:23, 21:16).

Trefl: Ł. Kolenda 14, Paliukenas 4, Haws 17, Olejniczak 13, Kowalenko 5, Moten 2, M. Kolenda 7, Leończyk 18, Gruszecki 14

Polski Cukier: Jackson 20, Cel 2, Trotter 9, Bragg 20, Diduszko 6, Woods 5, Perka 0, Kulig 5.