Lechia Gdańsk kontra Zagłębie Lublin. Remisujemy 1:1

Fortuna 1 Liga. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia. 19.05.2024 r. (fot. Krzysztof Mystkowski/KFP)

Trzy mecze w lidze i tylko jeden punkt. Lechia Gdańsk walczyła z Zagłębiem Lubin w 4. kolejce Ekstraklasy o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Niestety, mimo prowadzenia, po bramce Zagłębia w 76 minucie remisujemy 1:1.

Na stadionie Polsat Plus Arena jest Paweł Kątnik.

W jakim składzie zacznie Lechia?

Plan na dziś to ucieczka z miejsca spadkowego w tabeli piłkarskiej Ekstraklasy.

Czy po tych pierwszych minutach widać jakieś szanse na wydostanie się z dołka?

Podsumowania pierwszej połowy:

Trzy mecze w lidze i tylko jeden punkt. ⚽😓 Lechia Gdańsk walczy z Zagłębiem Lubin w 4. kolejce Ekstraklasy o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. 💪🏆 Biało-zieloni zajmują przedostatnie miejsce w tabeli 📉 i pilnie potrzebują punktów. ⏳
Na stadionie Polsat Plus Arena jest Paweł Kątnik. 🏟️📢

Opublikowany przez Radio Gdańsk S.A. Niedziela, 11 sierpnia 2024

Dobre wiadomości: 1:0 dla Lechii! Strzelił Tomas Bobcek. Radosne chwile dla kibiców z Gdańska.

Niestety, w 76 minucie bramkę zdobywa Václav Sejk. Remisujemy 1:1. Tym wynikiem kończy się spotkanie.

Więcej sportowych podsumowań i analiz w audycji „Z Boisk i Stadionów”. Początek o godzinie 17.

Pamiętaj, Radia Gdańsk możesz słuchać on-line >>> TUTAJ.