Jakub Nielub pierwszym halowym medalistą-seniorem Akademii Młodego Lekkoatlety w Słupsku

(Fot. Akademia Młodego Lekkoatlety w Słupsku)

Jakub Nielub z Akademii Młodego Lekkoatlety w Słupsku brązowym medalistą w skoku wzwyż w kategorii seniorów – 20-latek pokonał wysokość 2,12 m, zdobywając również srebrny medal kategorii U23 na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu.

W biegu na 1500 metrów Katarzyna Nowakowska zdobyła brązowy medal w kategorii U23 z czasem 4,25.71. W sztafecie cztery na 200 metrów drużyna złożona z Marka Zakrzewskiego, Szymona Depty, Jana Gostomczyka i Kacpra Kasprzyka zajęła w klasyfikacji końcowej siódme miejsce z czasem 1,28.52. W skoku wzwyż pań 18-letnia Emilia Twardowska zajęła piąte miejsce z wynikiem 1,78 m.

(Fot. Akademia młodego Lekkoatlety w Słupsku)

PIERWSZY SENIORSKI MEDAL NA HALI

Medal Jakuba Nieluba jest pierwszym seniorskim krążkiem zdobytym na hali w historii słupskiej Akademii Młodego Lekkoatlety. Impreza była rozgrywana w Arenie Toruń.