Udanie sezon w pierwszej lidze zakończyli piłkarze ręczni z Gdańska. Pewne awansu do ekstraklasy Wybrzeże w derbach Trójmiasta wygrało z Kar-Do Spójnią Gdynia 29-24. Sensację sprawił SMS Gdańsk, który pokonał 31-29 Nielbę Wągrowiec, która zagra w barażach o awans do ekstraklasy.
Burmistrz Chojnic Arseniusz Finster po raz 27. z absolutorium i wotum zaufania
Radni Chojnic większością głosów udzielili burmistrzowi Arseniuszowi Finsterowi...







