Siatkarki PGE Atomu Trefl Sopot rozpoczynają walkę w kolejnej fazie Ligi Mistrzyń. W pierwszym meczu mierzą się przed własną publicznością z włoską Nordmeccanicą Piacenza. Dla Atomówek to najwyższa pora na przełamanie fatalnej passy w fazie play-off Ligi Mistrzyń. W poprzednich sezonach, na sześć spotkań wygrały zaledwie jeden. Zapraszamy na relację punkt po punkcie. Prowadzi Wojciech Luściński.
Trzy kąpieliska w północnej Polsce zamknięte. Powodem sinice i bakterie E. coli
Ze względu na zanieczyszczenie mikrobiologiczne oraz zakwit sinic...







