Były płomienne przemówienia, mandaty, gorąca czekolada i wiele wspomnień. Gdynia zakończyła obchody 90. urodzin. My także kończymy naszą relację. Dziękujemy, że byliście z nami!
Darmowe meleksy wyjechały na ulice Gdyni. Kursują w Orłowie i Śródmieściu
Gdynia po raz kolejny zainwestowała w bezpłatną komunikację...







