Niespodzianki nie było. Niemcy dość łatwo poradzili sobe z Ukrainą. Szybko strzelili pierwszego gola. Drugiego dołożyli w dodatkowym czasie gry. Po pierwszych dwóch meczach w naszej grupie jesteśmy na drugim miejscu, za Niemcami. Następne spotkanie gramy właśnie z nimi.
Wypłynęliśmy w rejs Pętlą Żuławską. Słuchaj relacji z pokładu „Seksmisji”
Nasza radiowa załoga rozpoczyna rejs Pętlą Żuławską. Zwodzone...







