– Co wyście zrobiły, dziewczyny? – zapytał nas uśmiechnięty reporter elbląskiego portalu internetowego Rafał Gruchalski. Jak się domyślacie, odpowiedź była „wielogłosowa”. – Pętla Żuławska to fantastyczne miejsce. Nie jest autostradą, jak to bywa na Mazurach. Po drodze na Kanale Jagiellońskim minęłyśmy dopiero pierwszą jednostkę. To jest najwspanialsze tutaj. Cisza, spokój, piękna przyroda… Chyba ukryjemy łódkę w jakichś szuwarach i same się schowamy – odpowiedziałyśmy.
Burmistrz Chojnic Arseniusz Finster po raz 27. z absolutorium i wotum zaufania
Radni Chojnic większością głosów udzielili burmistrzowi Arseniuszowi Finsterowi...







