Tak przed meczem z Ukrainą relaksują się piłkarze reprezentacji Polski. Postanowili spędzić aktywnie czas i wybrali się na przejażdżkę rowerami. Zdjęciami na swoim profilu podzielił się piłkarz Lechii – Sławomir Peszko.
Pomnik żołnierzy Armii Czerwonej w Smołdzinie zostanie zastąpiony płytą informacyjną
Pomnik żołnierzy Armii Czerwonej w Smołdzinie w powiecie...







