Powoli odpuszcza już Obwodnica Trójmiasta. Przypomnijmy, na pasie w kierunku Gdyni z powodu zepsutego auta korkowała się Obwodnica od węzła Gdańsk Południe do Karczemek.
Ustawa metropolitalna czeka na podpis. Samorządowcy apelują do prezydenta
Pomorscy samorządowcy wspólnie apelują do prezydenta Karola Nawrockiego...







