GIGANTYCZNY KOREK na alei Armii Krajowej. Pan Bogusław mówi, że auta stoją już na wysokości biurowców, tudzież stacji Shell, czyli de facto na wysokości Jasienia. Korek klasycznie do alei Armii Krajowej.
Wygląda na to, że kierowcy uciekają z Obwodnicy, która jest zakorkowana na wysokości Szadółek.
Nowa jednostka FSRU 2 na Zatoce Gdańskiej. „Gwarancja poprawy odporności gospodarki”
Na Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG...







