Marek Szulc wybrany burmistrzem Prabut na kolejną kadencję. W drugiej turze wyborów zdobył 53,9 procent głosów. 46,1 procent głosów otrzymał Andrzej Ochał.
Minister Marta Cienkowska: „To miejsce musi żyć”. Rządowe pieniądze na remont w Hevelianum
Będzie to miejsce spotkań, edukacji i kultury, łączące...







