Marek Szulc wybrany burmistrzem Prabut na kolejną kadencję. W drugiej turze wyborów zdobył 53,9 procent głosów. 46,1 procent głosów otrzymał Andrzej Ochał.
„Szkoła Zdrowia” i debata o geriatrii. Ponad 200 gdańskich seniorów spotkało się w GAMNS
Ponad 200 osób należących do gdańskiego Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego...







