Prezydent Elbląga Witold Wróblewski pokonał kandydata PiS posła Jerzego Wilka przewagą kilkunastu tysięcy głosów. Wróblewski miał 27724 głosów (72 proc.), a Jerzy Wilk miał 10776 (28 proc.).
Na parkingu podziemnym przy Sopot Centrum będzie można płacić kartą. Kierowcy czekali na to 10 lat
Pod koniec sierpnia zostanie wprowadzona płatność bezgotówkowa za...







