Burmistrz Łeby Andrzej Strzechmiński miał w niedzielę podwójne powody do radości. – To dla mnie olbrzymia satysfakcja, bo wczoraj miałem urodziny. To dla mnie podwójna uroczystość – mówił burmistrz Andrzej Strzechmiński. – Chciałbym sobie i mieszkańcom życzyć realizacji wspaniałej strategii miasta Łeby, którą należy realizować. Na dzień dzisiejszy dla Łeby najważniejszy jest rozwój turystyki. Nie ma dywersyfikacji działań gospodarczych. Musimy zrobić wszystko dla mieszkańców Łeby, żeby dochody z turystyki były jak największe. Musimy zrobić wszystko żeby sezon w Łebie wydłużyć – dodał.
Bogusław Witkowski zrezygnował z funkcji prezesa Pomorskiego Związku Żeglarskiego
Prezes Pomorskiego Związku Żeglarskiego Bogusław Witkowski po 14...







