Na wysokości węzła Karczemki w kierunku A1 zablokowany lewy pas. Policja na sygnale i dwa samochody po stłuczce. Zator bez wielkich utrudnień. Pan Darek alarmuje.
Bijatyka po meczu o awans. Mamy nagranie kibiców [WIDEO]
Bijatyka, do której doszło po niedzielnym meczu Gromu...







