Na Morskiej w kierunku Rumii stoimy od zjazdu z ulicy Śląskiej do Uniwersytetu – przekazuje pan Marek i poleca objazd Kapitańską i Komandorską. Jak pisze, Morską porusza się w żółwim tempie
Bijatyka po meczu o awans. Mamy nagranie kibiców [WIDEO]
Bijatyka, do której doszło po niedzielnym meczu Gromu...







