Na skrzyżowaniu Chrobrego z aleją Hallera doszło do zderzenia osobówki z samochodem dostawczym. Dostawczak przewrócony leży na torowisku. Będą tworzyły się utrudnienia. Dopóki dostawczak nie zostanie usunięty, nie przejadą także tramwaje.
Bijatyka po meczu o awans. Mamy nagranie kibiców [WIDEO]
Bijatyka, do której doszło po niedzielnym meczu Gromu...







