Już bez utrudnień na Obwodnicy Trójmiasta. Rozładował się korek w stronę Gdyni i całą ekspresową szóstką bez komplikacji pojedziemy w obu kierunkach.
Bijatyka po meczu o awans. Mamy nagranie kibiców [WIDEO]
Bijatyka, do której doszło po niedzielnym meczu Gromu...







